نرم افزارهای تخصصی شیمی

دانلود CrystalDiffract 6.8.2.300 نرم افزار شیمی شبیه سازی پراش پودر اشعه ایکس و نوترون

دانلود CrystalDiffract 6.8.2.300 نرم افزار شیمی شبیه سازی پراش پودر اشعه ایکس و نوترون

CrystalDiffract نرم افزار تخصصی شیمی در زمینه شبیه سازی پراش پرتو ایکس و ذرات نوترون که برای شناخت و درک ساختارهای ماده و ذرات سازنده در ابعاد مولکولی و اتمی به شیمیدانها کمک زیادی می کند را در ادامه از جم شیمی دانلود نمایید. CrystalDiffract دنیای اشعه ایکس و پراش پودر نوترون را به صفحه کامپیوتر شما می دهد، با کنترل تعاملی و ویژگی آسان اطلاعات تجربی خود را در ابعاد مولکولی به ارمغان می آورد. کنترل های پارامتر زمان واقعی به شما اجازه می دهد با تنظیمات پراش و نمونه، با بازخورد فوری تجربه کنید. این ترکیب را با ایجاد ترکیب فوری – و توانایی بارگیری اطلاعات مشاهده شده در همان پنجره ترکیب کنید – در نتیجه شما یک برنامه کاربردی قدرتمند برای محققان، معلمان و دانشجویان در این زمینه در اختیار دارید.

CrystalDiffract توانایی شبیه سازی پراش پودر اشعه ایکس و نوترون را فراهم می کند اما سریع و آسان است. یکی از چهار نوع شبیه سازی از پیش تعیین شده را انتخاب کنید: اشعه ایکس ثابت با طول موج، نوترون ها؛ پرتوهای اشعه ایکس انرژی؛ یا نوترون زمان پرواز. چند پردازش اجازه می دهد تا برای شبیه سازی نمایه سریع و تنظیم زمان واقعی پراش و پارامترهای نمونه انجام دهید.

دانلود CrystalDiffract 6.8.2.300 نرم افزار شیمی شبیه سازی پراش پودر اشعه ایکس و نوترون

CrystalDiffract به شما امکان می دهد چندین مجموعه داده تجربی را برای مقایسه با داده های شبیه سازی شده وارد کنید: فقط کشیدن و رها کردن پرونده های متن را به پنجره پراکندگی خود بکشید. شما می توانید اطلاعات مشاهده شده خود را دستکاری کنید و مجددا اعمال کنید، اصلاح زمان واقعی و اصلاح پس زمینه را اعمال کنید و سپس از ابزارهای صفحه نمایش نوآور برای اندازه گیری الگوی مشاهده شده استفاده کنید. مقایسه با الگوهای شبیه سازی شده برای بررسی خلوص – و یا تلاش برای شناسایی مرحله از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

برای دانلود CrystalDiffract 6.8.2.300 نرم افزار شیمی شبیه سازی پراش پودر اشعه ایکس و نوترون روی لینک های دانلود کلیک کنید.

امتیاز شما

قابلیت های نرم افزار

رای کاربران: 4.68 ( 2 رای)
امتیاز: 5.0/5 از 4 رای.
لطفا صبر کنید...
برچسب ها
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا