نرم افزار های تخصصی شیمی

دانلود CrystalDiffract 7.0.2.300 نرم افزار شیمی شبیه سازی پراش پودر اشعه ایکس و نوترون

دانلود CrystalDiffract نرم افزار شیمی پراش پودری

CrystalDiffract نرم افزار تخصصی شیمی در زمینه شبیه سازی پراش پرتو ایکس و ذرات نوترون که برای شناخت و درک ساختارهای ماده و ذرات سازنده در ابعاد مولکولی و اتمی به شیمیدانها کمک زیادی می کند را در ادامه از جم شیمی دانلود نمایید. CrystalDiffract دنیای اشعه ایکس و پراش پودر نوترون را به صفحه کامپیوتر شما می دهد، با کنترل تعاملی و ویژگی آسان اطلاعات تجربی خود را در ابعاد مولکولی به ارمغان می آورد.

کنترل های پارامتر زمان واقعی به شما اجازه می دهد با تنظیمات پراش و نمونه، با بازخورد فوری تجربه کنید. این ترکیب را با ایجاد ترکیب فوری – و توانایی بارگیری اطلاعات مشاهده شده در همان پنجره ترکیب کنید – در نتیجه شما یک برنامه کاربردی قدرتمند برای محققان، معلمان و دانشجویان در این زمینه در اختیار دارید. CrystalDiffract توانایی شبیه سازی پراش پودر اشعه ایکس و نوترون را فراهم می کند اما سریع و آسان است.

یکی از چهار نوع شبیه سازی از پیش تعیین شده را انتخاب کنید. اشعه ایکس ثابت با طول موج، نوترون ها؛ پرتوهای اشعه ایکس انرژی؛ یا نوترون زمان پرواز. چند پردازش اجازه می دهد تا برای شبیه سازی نمایه سریع و تنظیم زمان واقعی پراش و پارامترهای نمونه انجام دهید.

دانلود CrystalDiffract نرم افزار شیمی پراش پودری

CrystalDiffract به شما امکان می دهد چندین مجموعه داده تجربی را برای مقایسه با داده های شبیه سازی شده وارد کنید. فقط کشیدن و رها کردن پرونده های متن را به پنجره پراکندگی خود بکشید. شما می توانید اطلاعات مشاهده شده خود را دستکاری کنید و مجددا اعمال کنید، اصلاح زمان واقعی و اصلاح پس زمینه را اعمال کنید و سپس از ابزارهای صفحه نمایش نوآور برای اندازه گیری الگوی مشاهده شده استفاده کنید. مقایسه با الگوهای شبیه سازی شده برای بررسی خلوص – و یا تلاش برای شناسایی مرحله از دیگر قابلیت های این نرم افزار است.

برای دانلود CrystalDiffract 7.0.2.300 نرم افزار شیمی شبیه سازی پراش پودر اشعه ایکس و نوترون روی لینک های دانلود کلیک کنید.

5/5 - (231 امتیاز)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام
    خواهش میکنم راهنمای استفاده از نرم افزار Mester Nova رو برام بفرستین خیلی لازم دارم
    ممنون…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا