راهنمای دانلود از سایت و فروشگاه اینترنتی جم شیمی

 

توجه بسیار مهم : بعد از پرداخت و انجام مراحل زیر می توانید به حساب کاربری خود از منوی بالا وارد شده و لیست خریدهای خود را مشاهده نمایید و هر فایلی که خریداری کرده اید را دانلود نمایید.

1-برای خرید فایل از طریق پرداخت آنلاین مطابق راهنمای تصویری زیر که به طور مثال یکی از محصولات سایت خریداری و دانلود شده است اقدام کنید.

 

1-در تصویر زیر اگر قبلا از فروشگاه خرید کرده اید مطابق شماره 3 کلیک کنید و نام کاربری (شماره4)و رمز عبور (شماره 5)خود وارد کنید و خرید خود را ادامه دهید

 

2-اگر برای اولین بار است که از فروشگاه خرید می کنید مطابق شماره 7 و 8 موارد ستاره دار را کامل کنید و سپس مطابق شماره 9 روی ثبت سفارش کلیک کنید.

3- در این مرحله مطابق شماره 10 روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا به درگاه آنلاین بانک ملت انتقال یابید

4-در این مرحله مطابق شماره 11 اصلاعات بانکی خود را وارد کرده و سپس مطابق شماره 12 حروف تصویر را در کادر وارد کنید و سپس روی پرداخت کلیک کنید.

5-در صورت پرداخت موفق، پیام زیر ظاهر شده که می بایست روی تکمیل خرید کلیک کنید تا به حساب کاربری خود در سایت جم شیمی وارد شوید.

6- بعد از انتقال ملاحظه خواهید کرد که در حساب کاربری شما(شماره 15) پیام سفارش با موفقیت پرداخت شد ظاهر شده است و  مطابق شماره 16 لینک دانلود فایل برای شما فعال شده است که با کلیک بر روی آن فایل دانلود میشود

ملاحظه می فرمایید که فایل مورد نظر با کلیک بر روی آن با IDM در حال دانلود می باشد.

 

توجه بسیار مهم :بعد از پرداخت می توانید به حساب کاربری خود از منوی بالا وارد شده و لیست خریدهای خود را مشاهده نمایید و هر فایلی که خواستید دانلود نمایید. به تصویر زیر نگاه کنید لیست خریدهای کاربر و دانلود های ان ملاحظه می کنید.

 

تذکر: بعد از پرداخت حتما از اینجا وارد حساب کاربری خود شوید. و فایل های خود را دانلود کنید و همین طور بعد ها هم اگر فایلی بروز رسانی شد می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و فایل های جدید همان سفارش را رایگان دانلود نمایید.

ترفند:اگر قبل از کلیک روی دانلود فایل دکمه Alt کیبورد خود را نگه دارید  و سپس کلیک کنید فایل مورد نظر با مرورگر دانلود می شود. این برای کاربرانی مفید است که با دانلود فایل از طریق IDM مشکل دارند. و به شما هم همین روش پیشنهاد می کنم.

نکته مهم::  سابقه خرید های شما در منوی حساب کاربری شما ذخیره میشود  واگر فایلی اپدیت جدید دریافت کند شما می توانید با ورود به حساب کاربری خود آن اپدیت را رایگان دانلود کنید. . ویا اگر فایل شما به هر دلیل روی کامپیوتر یا گوشی پاک شد می توانید با ورود به حساب کاربری خود آن فایل را رایگان دانلود نمایید.

 

 

2- خرید و دانلود فایل با روش کارت به کارت

در این روش  مطابق مراحل زیر پیش می رویم و اگر برای اولین بار هست که خرید می کنیم نام و نام خانوادگی و…. کامل می کنیم و اگر قبلا خرید کرده ایم نام کاربری و رمز عبور خود را وارد می کنیم و در مطابق تصویر در شماره 3 گزینه کارت به کارت انتخاب می کنیم و سپس روی ثبت سفارش کلیک می کنیم.

توجه بسیار مهم بعد از ثبت سفارش، مبلغ قیمت نهایی را به شماره کارت یا شماره حساب یا شماره شبا (شماره 5) زیر وارد می کنید و سپس از طریق فرم تماس با ما شماره سفارش خود(برای مثال درشکل زیر 10967) به همراه کد پیگیری انتقال وجه ارسال کنید تا سفارش شما تایید و لینک دانلود در حساب کاربری شما مطابق شماره 16 فعال گردد

 

تذکر بسیار مهم :بعد از پرداخت می توانید به حساب کاربری خود از منوی بالا وارد شده و لیست خریدهای خود را مشاهده نمایید و هر فایلی که خواستید دانلود نمایید. به تصویر زیر نگاه کنید لیست خریدهای کاربر و دانلود های ان ملاحظه می کنید.

 

1-دانلود فایلها از سرور picofile

برای دانلود فایل های آپلود شده سایت جم شیمی در سرور پیکوفایل مطابق راهنمای تصویری زیر عمل کنید.برای مثال یکی از مطالب سایت جهت اموزش دانلود دنبال می کنیم

توجه:چون فایل های اپلود شده سایت جم شیمی فشرده شده می باشند .بعد از دانلود فایل ها برای باز کردن و استفاده نیاز به نرم افزار Winrar ( ترجیحاً ورژن 5.5 ) دارید و باید این نرم افزار روی سیستم شما نصب باشد. در صورتی که نصب نیست ابتدا آن را از اینجا دانلود کنید و سپس نصب کنید. بعد از نصب نرم افزار مطابق شکل های زیر روی فایل دانلودی راست کلیک کنید و رمز فایل ها که همان ادرس سایت www.jamshimi.ir هست را به صورت تایپ وارد نمایید.

2- دانلود فایل ها از سرور persiangig

برای دانلود فایل های اپلود شده در سرور پرشین گیگ ، بعد از کلیک روی لینک فایل در سایت جم شیمی ،مطابق راهنمای تصویری زیر اقدام نمایید.

تذکر مهم:چون تمام فایل های فروشگاه و سایت جهت کاهش حجم و دانلود راحت تر فشرده شده اند لذا بعد از دانلود جهت باز کردن فایل ها و استفاده از فایل های PDF و..  نرم افزار Winrar ( ترجیحاً ورژن 5.5 ) باید روی سیستم شما نصب باشد اگر نصب ندارید از اینجا دانلود و نصب کنید تا فایل های دانلودی برای شما باز شود.

اگر هم با گوشی یا تبلت اندرویدی از سایت فایلی را خریداری کردید برای باز کردن فایل فشرده باید نرم افزاری برای باز کردن فایل فشرده روی گوشی شما نصب باشد اگر نیست از اینجا دانلود کنید

ثانیاً بعد از پرداخت می توانید به حساب کاربری خود از منوی بالا وارد شده و لیست خریدهای خود را مشاهده نمایید و هر فایلی که خواستید دانلود نمایید.