نرم افزار های تخصصی شیمی

دانلود GenX 3.3.5 نرم افزار آنالیز و تحلیل داده های پراش اشعه ایکس XRD

دانلود GenX 3.3.5 نرم افزار آنالیز و تحلیل داده های پراش اشعه ایکس XRD

GenX یک نرم افزار تخصصی شیمی تجزیه برای رفع اشکالات پراش اشعه ایکس، بازتابش نوترون و آنالیز و تحلیل داده های پراش اشعه ایکس سطح با استفاده از الگوریتم تکاملی دیفرانسیل است. GenX بسیار مدولار و قابل برنامه ریزی می باشد و همچنین بسیار توسعه پذیر است و می تواند به عنوان یک برنامه کلی در آنالیز  پراش اشعه ایکس (X-Ray Diffraction) نصب و استفاده شود.

XRD یا پراش اشعه ایکس (X-Ray Diffraction) تکنیک و روشی قدیمی و پرکابرد در بررسی و آنالیز خصوصیات کریستال‌ها می‌باشد. در این روش از پراش اشعه ایکس استفاده می شود اشعه 1 که از سطح بالایی و اشعه 2 که از سطح زیرین منعکس می‌شوند، دارای اختلاف راه می‌باشند که این اختلاف راه به زاویه تابش و فاصله دو صفحه وابسته است. پراش اشعه ایکس X-Ray Diffraction یک روش غیر تخریبی با چند کاربرد است که اطلاعات جامعی درباره ترکیبات شیمیایی و ساختار کریستالین مواد طبیعی در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.

نرم افزار GenX یکی از بهترین نرم افزارهای رایگان و در عین حال جامع و کامل برای آنالیز انواع داده های روش XRD می باشد که قابلیت ایمپورت و اکسپورت داده های از سایر نرم افزارها نیز داد. با ترسیم نمودارهای مختلف شیمیدانها را در آنالیز هر چه بهتر نمونه ها یاری می دهد.

دانلود GenX 3.3.5 نرم افزار آنالیز و تحلیل داده های پراش اشعه ایکس XRD

 نمایی از صفحه اصلی نرم افزار GenX مشاهده می کنید.

برای دانلود GenX 3.3.5 نرم افزار آنالیز و تحلیل داده های پراش اشعه ایکس XRD نسخه ویندوز روی لینک های دانلود کلیک کنید.

4.9/5 - (300 امتیاز)
لینک های دانلود
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا