نرم افزار های تخصصی شیمی

دانلود VEDA 4.0 نرم افزار مدل سازی مولکولی و طیف سنجی

دانلود VEDA 4.0 نرم افزار مدل سازی مولکولی و طیف سنجی

VEDA از نرم افزارهای شیمی تجزیه که برگرفته از (Vibrational Energy Distribution Analysis (VEDA می باشد و برای آنالیز توزیع انرژی ارتعاشی در مولکول ها و تحلیل فرکانس های ارتعاشی و خمشی با استفاده از طیف سنجی مادون قرمز IR و رامان Raman می باشد. نرم افزار ودا که از جم شیمی دانلود می کنید یکی از نرم افزارهای شیمی محاسباتی برای بهینه سازی طیف های تجربی و نظری IR و Raman می باشد. نرم افزار VEDA برای مدل سازی مولکولی، طیف سنجی و تعیین ساختار مولکول ها و ترکیبات شیمیایی یکی از نرم افزارهای رایگان و کاربردی شیمی می باشد. محاسبه TED یا PED مجموع انرزی (پتانسیل) توزیع شده با استفاده از نرم افزاری مثل VEDA به خوبی قابل انجام است.

در نتیجه، حالت های طبیعی نظری توسط مختصات داخلی نمایش داده می شوند و به کاربران دید بصری بیشتری نسبت به حرکات مولکولی ارائه می دهند. هر یک از مختصات داخلی به عنوان ترکیبی از چندین حالت محلی دو، سه یا چهار اتم متصل شده توسط پیوندها برای حالت های کششی، خمشی یا حالت های محلی پیچشی و خارج از سطح به ترتیب بیان شده است.

در نرم افزار VEDA شما می توانید داده های خروجی از نرم افزار گوسین Gaussian مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید (log and .fch.) و در مختصات دکارتی cartesian coordinates و نیروی میدان (ماتریس F) برای ترکیباتی با 480 اتم محاسبات خود را انجام دهید.

برای دانلود VEDA 4.0 نرم افزار آنالیز طیف سنجی IR و رامان روی لینک های دانلود کلیک کنید.

5/5 - (13 امتیاز)
لینک های دانلود

رمز فایل: www.jamshimi.ir

دانلود VEDA 4.0 نرم افزار مدل سازی مولکولی و طیف سنجی با حجم 455 کیلوبایت ( نسخه ویندوز)

به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا