نرم افزار های تخصصی شیمی

دانلود MODELLER 9.15 + EasyModeller 4.0 x64/x86 نرم افزار همولوژی و مدل سازی پروتئین

دانلود MODELLER 9.15 + EasyModeller 4.0 x64/x86 نرم افزار همولوژی و مدل سازی پروتئین

MODELLER و EasyModeller دو نرم افزار تخصصی بیوانفورماتیک و بیوشیمی می باشند که در زمینه همولوژی و مدل سازی مقایسه ای پروتئین ها بسیار کاربرد دارند و یکی از مشهورترین برنامه ها در این زمینه می باشند. نرم افزار مدلر modeller که در ادامه از جم شیمی JamShimi دانلود می کنید برای مدلسازی همولوژی و یا مدل سازی مقایسه ای ساختارهای سه بعدی پروتئین استفاده می شود. کاربر برای مدل سازی، یک توالی الاینمنت شده را به نرم افزار داده تا مدل سازی با استفاده از ساختارهای شناخته شده مرتبط به آن توالی انجام شود. سپس مدلر به طور خودکار یک مدل که شامل تمام اتم ها بجز هیدروژن است را می سازد و شبیه سازی می کند.

همچنین می توان از نرم افزار مدلر modeller  برای مدل سازی لوپ ها در ساختارهای پروتئینی، بهینه سازی مدل های مختلف از ساختار پروتئین با توجه به انعطاف پذیری تعریف شده، الایمنت چند تایی توالی های پروتئینی و / یا ساختار های آن، خوشه بندی، جستجو توالی از پایگاه داده ها، مقایسه ساختارهای پروتئین، و غیره .. استفاده کرد.

برای دانلود MODELLER 9.15 + EasyModeller 4.0 x64/x86 نرم افزار همولوژی و مدل سازی پروتئین از سایت جم شیمی JamShimi.ir روی لینک های دانلود کلیک کنید

4.9/5 - (277 امتیاز)
لینک های دانلود
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا