نرم افزار های تخصصی شیمی

دانلود MGLTools 1.5.6 Win/Linux نرم افزار تجسم و تحلیل ساختارهای مولکولی

دانلود MGLTools 1.5.6 Win/Linux نرم افزار تجسم و تحلیل ساختارهای مولکولی

MGLTools یک نرم افزار است که در آزمایشگاه مولکولی گرافیک (MGL) موسسه تحقیقاتی اسکریپس برای تجسم و تجزیه و تحلیل ساختارهای مولکولی است.این نرم افزار دارای سه برنامه اصلی Portlet Navigation در سمت چپ دارای لینک هایی برای بارگیری، تصاویر، بخش مستندات این وب سایت است که در آن شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد MGLTools پیدا کنید. لطفا MGL Bugzilla را برای ارسال یک گزارش اشکال یا برای درخواست یک ویژگی جدید ببینید.

AutoDockTools یا (ADT) یک نمایشگر گرافیکی برای تنظیم و اجرای AutoDock است – یک نرم افزار تکینک خودکار که برای پیش بینی اینکه مولکول های کوچک مانند زیربناها یا نامزد های دارویی به گیرنده ساختار شناخته شده 3D متصل شده اند.

Python Molecular Viewer یا ( PMV) یک نمایشگر مولکولی قدرتمند است که دارای تعدادی ویژگی قابل تنظیم و همراه با بسیاری از دستورات قابل تنظیم از محدوده نمایش سطوح مولکولی به رندر حجم پیشرفته است.

Vision چشم انداز یک محیط برنامه بصری است که در آن کاربر می تواند به طور تعاملی شبکه هایی را توصیف کند که ترکیب جدیدی از روش های محاسباتی را ایجاد می کنند و تجسم های جدیدی از داده هایشان را بدون در نظر گرفتن کد ایجاد می کنند.

برای دانلود MGLTools 1.5.6 Win/Linux نرم افزار تجسم و تحلیل ساختارهای مولکولی از سایت جم شیمی JamShimi روی لینک های دانلود کلیک کنید

4.9/5 - (261 امتیاز)

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

User Rating: 5 ( 1 votes)
لینک های دانلود
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا