نرم افزار های تخصصی شیمی

دانلود Gabedit 2.5.0 Win/Linux نرم افزار مشاهده و ویرایش داده های نرم افزارهای محاسباتی شیمی

دانلود Gabedit 2.5.0 نرم افزار مشاهده و ویرایش داده های نرم افزارهای محاسباتی شیمی

Gabedit نرم افزار تخصصی و رایگان شیمی برای مشاهده نتایج، داده ها و خروجی های انواع نرم افزارهای محاسباتی شیمی مانند گوسین، گمسGaussian، Molcas ، Gamess, ADF, NWChem، Q-Chem می باشد که در ادامه از جم شیمی دانلود می کنید. نرم افزار Gabedit توانایی ساخت و تولید ورودی برای انواع نرم افزارهای شیمی محاسباتی پر کاربرد را نیز دارد. 

Gabedit یک رابط کاربری گرافیکی برای بسته های شیمیایی محاسباتی مانند Gamess-US، Gaussian، Molcas، Molpro، MPQC، OpenMopac، Orca، PCGamess و Q-Chem است.این نرم افزار می تواند انواع نتایج محاسباتی از جمله پشتیبانی از اکثر فرمت های فایل مولکولی اصلی را نمایش دهد. “مولکول ساز پیشرفته” اجازه می دهد تا به سرعت مولکول ها را ترسیم کنید و آن ها را در 3D بررسی کنید. گرافیک را می توان به فرمت های مختلف، از جمله انیمیشن، صادر کرد.

این نرم افزار می تواند ورودی برای انواع نرم افزارهای شیمی محاسباتی مانند Gabedit can Creates input file for GAMESS(US), GAUSSIAN, MOLCAS, MOLPRO , MPQC, OpenMopac, Orca, PCGamess and Q-Chem بسازد.

برای دانلود Gabedit 2.5.0 نرم افزار مشاهده و ویرایش داده های نرم افزارهای محاسباتی شیمی از سایت جم شیمی JamShimi روی لینک های دانلود کلیک کنید.

5/5 - (266 امتیاز)

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

User Rating: 5 ( 1 votes)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا