نرم افزار های تخصصی شیمی

دانلود CYLview 20 نرم افزار شبیه سازی و آنالیز ساختار در شیمی محاسباتی

دانلود CYLview 1.0 نرم افزار رسم دو بعدی انواع شکل در شیمی محاسباتی

CYLview نرم افزار تخصصی شیمی برای شیمیدان ها و دانشمندان در حوزه شیمی محاسباتی برای رسم و ترسیم انواع شکل و تصاویر خروجی از محاسبات در انواع برنامه های محاسباتی مانند گوسین و شبیه سازی و آنالیز انواع ساختار در شیمی می باشد. نرم افزار CYLview که در ادامه رایگان از جم شیمی دانلود می کنید به پژوهشگران شیمی محاسباتی کمک می کند تا بینش و درک صحیحی از محاسبات و تئوری های محاسباتی خود داشته باشند. این نرم افزار برای سیستم عامل مک Mac OS X و همین طور ویندوز MS Windows به زبان پایتون نوشته شده است و از رابط کاربری ساده برخوردار می باشد.

نرم افزار CYLview طیف گسترده ای از انواع فرمت و خروجی برنامه ها در شیمی محاسباتی را پشتیبانی می کند به طوری که تجسم مولکولی با این نرم افزار بواسطه رسم انواع تصاویر با کیفیت برای شیمیدانهای محاسباتی بیشتر خواهد شد. این نرم افزار با خروجی های نرم افزار Gaussian 03 , Gaussian 09 و Gaussian 16 به خوبی سازگار می باشد.

تجزیه و تحلیل کارآمد و ارتباط نتایج علمی بخش مهمی از کار هر شیمیدان است. این جنبه به دلیل میزان و پیچیدگی نتایج محاسباتی، برای شیمی دانان محاسباتی حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است. بنابراین ابزارهایی برای به حداکثر رساندن کارآیی این فرایند بسیار مهم هستند. مهمترین چالش حاضر با تهیه عکس ها و تصاویر با كیفیت نشر از ساختارها، نیاز به استفاده از چندین برنامه برای رسیدن به نتیجه مطلوب است. به طور معمول می توان ویژگیهای ساختاری یک ساختار را در یک برنامه مدل سازی تجزیه و تحلیل کرد، بازنمایی سه بعدی با کیفیت بالا تولید می کند و متعاقباً اطلاعات 2D مورد نیاز را از طریق برنامه دوم اضافه می کند.

این باعث می شود کل روند طولانی شود. در همین راستا، CYLview به طور خاص برای تسریع در ارزیابی و تجزیه و تحلیل سازه ها طراحی شده است ، همچنین برای تولید در همان برنامه بازنمایی های با کیفیت عالی مربوطه، حاوی کلیه اطلاعات (به عنوان مثال طول پیوند، زاویه ها ، شماره گذاری اتم) مورد نیاز برای انتشارات حرفه ای و ارائه ها افزایش مداوم در منابع محاسباتی منجر به مطالعه ساختارهای بزرگتر دیگری شده است که ذاتاً برای آنها دشوارتر است. تصاویر استاتیک دو بعدی از ساختارهای سه بعدی در اندازه مشخص منجر به از بین رفتن جهت مکانی و به هم ریختگی می شود. CYLview با استفاده از نشانه های قدرتمند بصری بر این مسائل غلبه می کند

برای دانلود CYLview 20 نرم افزار شبیه سازی و آنالیز ساختار در شیمی محاسباتی روی لینک های دانلود کلیک کنید.

4.9/5 - (177 امتیاز)
لینک های دانلود
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا