نرم افزارهای تخصصی شیمی

دانلود Critic2 نرم افزار آنالیز و محاسبه ساختارهای الکترونیکی و کوانتومی شیمی

محل تبلیغات

دانلود Critic2 نرم افزار آنالیز و محاسبه ساختارهای الکترونیکی و کوانتومی شیمی

Critic2 نرم افزار متن باز و تخصصی شیمی محاسباتی برای آنالیز و دستکاری و تجزیه و تحلیل ساختارها و اطلاعات شیمیایی در مولکول ها و جامدات پریودیک است. Critic2 می تواند برای خواندن و تبدیل بین فرمت های فایل و انجام عملیات بر روی ساختارهای مولکولی و بلوری استفاده شود. در ادامه از جم شیمی نرم افزار critic2 علاوه بر این، می تواند خواندن، تجزیه و تحلیل و دستکاری در زمینه های چندگانه اسکالر، توابع سه بعدی را که در هر نقطه ای از فضا ارزش می گیرند، مانند چگالی الکترون، چگالی اسپین، ELF را نیز محاسبه کند. این نرم افزار به طور کلی برای آنالیز و تحلیل دانسیته الکترون های پریودیک طراحی شده است.

Critic2 طراحی شده است تا یک لایه انتزاعی در بالای محاسبه ساختار الکترونیکی پایه ارائه دهد. روش های مختلف ساختار الکترونیک (FPLAPW، شبه پتانسیل ها، اوربیتال های محلی، …) نشان دهنده چگالی الکترون و دیگر زمینه ها به روش های مختلف است. این برنامه رابط بسیاری از این را دارد و تکنیک ها و الگوریتم های رایج را برای آن ها اعمال می کند. در حال حاضر Critic2 می تواند به WIEN2k، elk، PI، ESPRESSO کوانتومی، abinit، VASP، DFTB +، Gaussian، psi4، siesta و هر برنامه دیگری که قادر به نوشتن فیلد اسکالر مورد علاقه در شبکه باشد، رابط باشد. بسیاری از فرمت های فایل ساختاری پشتیبانی می شوند.

برای دانلود Critic2 نرم افزار آنالیز و محاسبه ساختارهای الکترونیکی و کوانتومی شیمی از سایت جم شیمی JamShimi روی لینک های دانلود کلیک کنید

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

رای کاربران: 5 ( 1 رای)
امتیاز: 5.0/5 از 2 رای.
لطفا صبر کنید...
محل تبلیغات
لینک های دانلود
برچسب ها
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن