نرم افزار های تخصصی شیمی

دانلود Chemistry Add-in for Word 3.1.22 افزونه رسم فرمول ترکیبات شیمی در نرم افزار ورد

دانلود Chemistry Add-in for Word 3.1.22 افزونه رسم فرمول ترکیبات شیمی در نرم افزار ورد

Chemistry Add-in for Word که نسخه جدید آن با نام Chem4Word عرضه شده است نرم افزار بسیار کاربردی و کم حجم برای رسم فرمول ها و ترکیبات شیمی در نرم افزار ورد word. با این نرم افزار شما می توانید هر نوع فرمول ترکیب آلی یا معدنی را در نرم افزار ورد بنویسید. این برنامه با Microsoft Word ادغام می شود و هر زمان که یک سند نوشتاری جدید باز می شود می تواند در یک تب مجزا که مخصوص این برنامه است دیده شود. با توجه به طرح بصری، رابط کاربری کاملا برای کار کردن ساده است.

Chem4Word شما را قادر می سازد تا ساختارهای شیمیایی را مستقیماً در Microsoft Word ایجاد کنید. نه تنها می توانید ساختارهای خود را ترسیم کنید، بلکه می توانید ساختارها را از PubChem و Opsin و همچنین از فایل های خود وارد کنید. با آخرین نسخه، در داخل فرم ویرایشگر، می توانید ساختارهای خود را به فرمت CML یا MDL Molfile حروجی بگیرید یا وارد کنید. این به شما امکان می دهد ساختارهای ویرایش شده خود را در اسناد دیگر کپی کنید یا آنها را با سایر کاربران یا برنامه ها به اشتراک بگذارید.

بنابراین شما می توانید تمامی انواع ترکیبات را اضافه کنید و یا برخی از آنها را بسازید. در این برنامه می توانید بسیاری از ترکیبات محبوب نظیر سیتریک اسید، اتانول، هیدروژن سیانید، تستوسترون و آب و بسیاری دیگر از ترکیبات را انتخاب و وارد کنید. این موارد را می توان در مکان های مختلف سند نوشتاری قرار داد مانند موقعیت جاری سند، سربرگ صفحه یا پایین صفحه، ابتدا یا انتهای هر بخش و همچنین ابتدا یا انتهای سند.

در این برنامه با برگزیدن یک حالت انتخاب ( اتم یا پیوند ) می تواند نوع اتم و ایزوتوپ این قطعات اصلاح شود. علاوه بر این برچسب ها را نیز می توان ویرایش کرد. این ها به این معناست که شما می توانید به طور کامل مدل شیمی خود را شخصی سازی کنید .

برای دانلود Chemistry Add-in for Word 3.1.22 افزونه رسم فرمول ترکیبات شیمی در نرم افزار ورد روی لینک های دانلود کلیک کنید.

4.9/5 - (278 امتیاز)
لینک های دانلود
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا