سمینار و کنفرانس های شیمی

هجدهمین کنفرانس شیمی معدنی ایران دانشگاه فردوسی مشهد مقدس اسفند 95

هجدهمین کنفرانس شیمی معدنی ایران دانشگاه فردوسی مشهد مقدس اسفند 95
هجدهمین کنفرانس شیمی معدنی ایران دانشگاه فردوسی مشهد مقدس اسفند 95

هجدهمین کنفرانس شیمی معدنی ایران در اسفند ماه 95 در دانشکده علوم پایه دانشگاه فردوسی مشهد برگزار میشود. کنفرانس 18 شیمی معدنی ایران در روزهاي ۱۸٬۱۷و ۱۹  اسفندماه ۱۳۹۵در دانشكده علوم اين دانشگاه برگزار مي­ نمايد.به همين منظور، از كليه اساتيد، دانشجويان، پژوهشگران، متخصصين دانشگاهي، مراكز پژوهشي و صنايع شيميايي دعوت به عمل مي­آيد تا در اين همايش علمي شركت نمايند.

مهلت ارسال مقالات تا 3 آذر 95 تمدید شده است.براي ارسال مقالات به کنفرانس شيمي معدني فقط   سه روز   ديگر فرصت باقيست لطفا مقالات خود را هرچه سريع تر به دبيرخانه کنفرانس ارسال نماييد تا در روزها و ساعات پاياني دچار ترافيک و اشکال در ارسال مقاله نشويد.

مقالات شما تنها درصورتي در مرحله داوري قرار مي گيرند که هزينه انجمن شيمي طبق الگوي ارايه شده در مراحل ثبت نام پرداخت و در بخش واريز و پيگيري وجه اطلاعات آن ثبت و قابل مشاهده گردد

بعد از ارسال مقاله از سوي کنفرانس کدي براي مقاله شما در نظر گرفته و اعلام خواهد شد که بعد از اين با پرداخت هزينه حق ثبت نام انجمن نزد بانک تجارت قادر خواهيد بود که در منوي کاربري و زير منوي مديريت هزينه ها با وارد نمودن کد مقاله و ارسال تصوير فيش واريزي نتايج مقاله ارسالي را از منوي مربوطه پيگيري نماييد.

4.9/5 - (215 امتیاز)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا