سمینار شیمی

فراخوان برگزاری پنجمین همایش ملی آموزش دانشگاه شهید رجایی در اردیبهشت ۹۲

مکان نمایش تبلیغات شما تبلیغات خود را در این مکان به نمایش بگذارید
 پنجمین همایش ملی آموزش
پنجمین همایش ملی آموزش
به یاری خداوند متعال و حمایت بخشهای مختلف فعال در عرصه آموزش کشور پنجمین همایش ملی آموزش با اهداف – بهبود سطح کیفی فرآیند یاددهی ، یادگیری، معرفی طرح های کاربردی در حوزه آموزش و یادگیری ، ترویج فرهنگ پژوهشگری در دانشجویان در تاریخهای ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۹۲ در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار خواهد شد. محورهای مد نظر در این همایش روش های نوین آموزشی در علوم (فنی و مهندسی، پایه، انسانی) تربیت بدنی و هنر، تاثیر جهانی شدن در فرآیند آموزش، آموزش و خلاقیت، آموزش و فناوری اطلاعات، آموزش و ارزشیابی، آموزش و کارآفرینی،آموزش فنی و حرفه ای، تاثیر عوامل محیطی بر آموزش می باشد که امید است در پایان همایش با حضور مؤثر دست اندرکاران عرصه آموزش این امر محقق گردد.

با توجه به اینکه هر جامعه ای با عنایت به زمینه های فرهنگی و ارزشی خود به نیروهای متخصص وکارآمد با خصوصیات ویژه ای نیاز دارد و این امر ضامن بقا و تداوم حیات اجتماعی و میزان توسعه و پیشرفت کشور می شود باید برنامه ریزی آموزشی حساب شده ای را برای تمام اقشار جامعه به طور وسیع درنظر گرفت که می توان آن را از رسمی ترین نظامهای  آموزشی کشور یعنی آموزش و پرورش و آموزش عالی آغاز کرد. شواهد زیادی دال بر این مطلب وجود دارد که دانش آموزان و دانش جویان به مدرسه و دانشگاه می روند بدون آنکه دانش و مهارت و ارزش هایی را بیاموزند که پایه و اساس مسئولیت پذیری در قبال جامعه در آینده باشد. جامعه دانایی محور  وقتی حاصل می شود که همه افراد در شرایط سنی زمانی و مکانی مختلف قادر به دستیابی به اطلاعات مورد نیاز خود باشند. جامعه دانایی محور با توجه به رشد آموزش های علمی و فنی این امکان را برای افراد مختلف به وجود می آورد تا با استفاده از و سایل مختلف و متنوع به اطلاعات و آموزش های مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. بزرگترین دستاورد ابنگونه آموزشها کمک به یادگیری های عمومی و درنهایت تربیت نیروهایی متخصص در زمینه های مختلف و مورد نیاز جامعه می باشد. همین امر سبب گردید تا در اولین جلسه شورای سیاستگذاری رویکرد اصلی پنجمین همایش ملی همایش ” آموزش با تأکید بر رفع نیازهای جامعه ” انتخاب گردد. لذا کلیه پژوهشگران  می توانند علاوه بر محورهای ذیل و با توجه ویژه به رویکرد اصلی پنجمین همایش ملی آموزش نیز نسبت به ارسال مقاله به دبیرخانه همایش اقدام نمایند.

– روش های نوین آموزشی در علوم (فنی و مهندسی، پایه، انسانی) تربیت بدنی و هنر  – تاثیر جهانی شدن در فرآیند آموزش  – آموزش و خلاقیت  – آموزش و فناوری اطلاعات  – آموزش و ارزشیابی  – آموزش و کارآفرینی  – آموزش فنی و حرفه ای  – تاثیر عوامل محیطی بر آموزش  – روشهای نوین آموزش محققان محترم می توانند در زمینه سایر موضوعات مرتبط با محورهای همایش نسبت به ارائه مقاله اقدام نمایند.

تقویم همایش : شروع ارسال مقاله : ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
پایان ارسال مقاله : ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
شروع ثبت نام : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱
پایان ثبت نام : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰

تاریخ برگزاری : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵ تاریخ پایان : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶                 آدرس: تهران، لویزان، خیابان شهیدشعبانلو، دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی، ساختمان اداری، طبقه سوم، معاونت پژوهش وفناوری تلفن تماس با دبیرخانه همایش: ۲۲۹۷۰۰۶۰ – داخلی۲۶۹۰ فاکس :۲۲۹۷۰۰۰۳ سایت همایش : www.5theducation.ir پست الکترونیکی همایش : confedu@srttu.edu

 

امتیازی داده نشده
لطفا صبر کنید...
مکان تبلیغات شما مکان تبلیغات شما
برچسب ها
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code