طنز شیمی

فال و طالع بینی متولدین مهر از نگاه و زبان شیمی

فال و طالع بینی از نگاه و زبان شیمی

متولدین هفتمین ماه سال یعنی مهر چون فلز واسطه نقره ،برّاق و زیبا می باشند و درخشندگی را در همه ی محافل به خود اختصاص می دهند. اگر شما متولد سنبله هستید ،بی شک چون فلز قلیایی لیتیم، آرام بخش خوبی برای اطرافیان خود هستید و نه تنها دیگران را آرام می کنید بلکه خیلی موارد سعی در حل مشکلات آن ها دارید. که شاید به خاطر غلظت بالای محبت در وجودتان باشد. شما چون فلزات قلیایی ،میل ترکیبی زیادی دارید. شما دارای محلولی منحصر به فرد و اعلا هستید و آن چیزی نیست جز هوشمندی و نکته سنجی شما ! شاید کسی هنوز این محلول را در شما کشف نکرده باشد ولی چیزی که غیر قابل انکار است ،این است که همیشه، همه چیز را با استدلال بالای خود درک می کنید و اگر مشکلی داشته باشید حلال آن را سریع پیدا خواهید کرد.

شما از خانواده ی کربن ،اصلا دل خوشی ندارید چون به نظرتان فوق العاده کثیف و چرک هستند. اما با الماس که جزو آن خانواده هست،رابطه ی خوبی دارید. این تنها به خاطر این است که شما از سیاهی و چرک متنفرید .در ترکیب های خود، همیشه پایبند هستید و هر گاه دوستی را آغاز کنید بدون شک تا آخر عمر آن را حفظ می کنید.

پیوند شما همیشه قطبی بوده است و به همین خاطر نیروی زیادی برای گسستن رابطه ی دوستی تان را دارد .اطرافیان شما از داشتن چنین دوستی عاقل و وفادار، همیشه خدا را شکر می کنند و در کل شما را بسیار دوست دارند. عنصر دیگری که در شما یافت می شود اکتینیم است. که باعث پشتکار فراوان شما می گردد که این خود نعمتی بزرگ است.

4.9/5 - (207 امتیاز)

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

User Rating: 5 ( 1 votes)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا