طنز شیمی

فال و طالع بینی متولدین مرداد از نگاه و زبان شیمی

فال و طالع بینی از نگاه و زبان شیمی

فال شمی متولدین ماه مرداد، متولدین برج اسد چون طلا زیبا، گران قیمت و شیک پوش هستند و به ظاهر خود بسیار اهمیت می دهند. در ادامه از جم شیمی طالع بینی کامل متولدین مرداد ماه از زبان شیمی مطالعه نمایید. و بدین علت است که در نظر اطرافیان بسیار جذاب هستند. تجملّات و زیبایی یکی از خصوصیات بارز این افراد است . اگر شما متولید این ماه هستید، میل تر کیبی بالایی با اطرافیان خود دارید که درست مانند فلوئور با بسیاری از انسان ها پیوند شیمیایی برقرار می کنید. این فلز در سرشت شما به فراوان یافت می شود و باعث بالا رفتن فعالیت شیمیایی شما می شود.

شاید به خیلی از آدم ها آرام تر از کریپتون که یکی از عناصر گروه هجدهم جدول تناوبی است بیایید ولی این تنها ظاهر شماست .زیرا در حال حاضر هزاران واکنش شیمیایی در وجودتان در حال انجام است. شما در پیوند هایتان همیشه اهل ریسک هستید و گاهی اصلا اهمیت نمی دهید که ترکیب شما با بعضی ها منجر به گازهای سمی یا حتی منجر به سوختن شما می شود. این ریسک گاهی بسیار پر خطر است. شیمیدانها معتقدند که متولدین این ماه چون باز قوی همه ی عوامل محیط را در کنترل خود درآورده است. و به همین علت می تواند جزو یهترین رهبرها باشد.

به طوری که معمولا موفقیت را از آن خود می کند ولی هر بازی ،اسیدی هم دارد که می تواند او را اسیر خود کند و قدرتش را خنثی کند. اسید شما تنها کسی است که حسادتتان را بر انگیزد .آن وقت است که قدرت را به سرعت از دست می دهید و چون نمکی میل ترکیب و یا هرگونه فعالیت را از دست می دهید. الکترون های زیادی در مدار قلبتان در حال حرکت است که حاصل آن آنیونی قوی است که قدرت جذب بسیاری از کاتیون ها را دارد و سرانجام شما مرکز توجه و جذب انسان های دیگر می شوید. در سرشت شما عنصر پرتوزای رادیم دیده شده است که بدین خاطر است پرتوهای کمک خود را به سوی دیگران منتشر می سازید و در این کمک ها اندکی ولخرج هستید .گاهی هسته ی خود را به کل فرامو ش می کنید و دست دیگران را می گیرید و این اصلا برای بقای شما خوب نیست .

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

User Rating: 5 ( 1 votes)
امتیازی داده نشده
لطفا صبر کنید...
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا