طنز شیمی

فال و طالع بینی متولدین فروردین از نگاه و زبان شیمی

فال و طالع بینی متولدین فروردین از نگاه و زبان شیمی

فال شیمی متولدین ماه فروردین از دیدگاه، زبان و نگاه شیمی که به صورت طنز و متنی شیمی جالبی نوشته شده است را در ادامه از جم شیمی مطالعه نمایید. متولدین این ماه یعنی فروردین ،طبع گرم و پرشور و حرارت قابل تحسینی دارند! شما در هر جا آتشی پرشور راه می اندازیدو هر چند به زودی به سردی می گراید. مانند کربن با اکسیژن به بهترین شکل ترکیب می شوید و این چنین آتشی ناگهان سراسر وجود شما را تبدیل به گردی نرم رنگ به نام خاکستر می کند.شما معدن عناصر قدرتمند از جمله اورانیوم هستید و در هنگام عصبانیت قدرت ویرانگری کره ی زمین را دارید و اما اگر انفجار شما کنترل شده باشد شما را به فعالیت فراوان وادار می کند.به طوری که مرکز قدرت می شوید و موفقیت را از آن خود می کنید. انسان هایی متولدماه حمل معمولا به موفقیت های زیادی در زندگی دست می یابد.تنها اگر از راکتوری مناسب که بیشترگرما را به جریان برق تبدیل کند استفاده بکند.

زندگی شما محلول غلیظی از امیدواری و خوشبختی را تشکیل می دهد که عده ای معتقدند بدون این اکسیر جادویی زندگی متولدین فروردین نابود خواهد شد. شما حتی وقایع تلخ را به خوبی برای خود تفسیر می کنید که به همین علت شیمیدانات به شما لقب کیمیاگر را داده اند چون از هر فلزی برای خود طلا درست می کنید.تفاوت شما با کربن درنعداد پیوندتان است. شما بر خلاف کربن تنها توانایی تشکیل یک پیوند رادارید و بس!

یعنی در آن واحد دو شخص را نمی توانید در قلب خود حل کنید! که این نشانگر وفاداری شما هست. اگر چه گاهی این وفاداری باعث انجماد می شود.غلظت حسادت در وجودتان کمی بیشتر از حد نرمال است .به خصوص اگر در ده روز اول به دنیا آمده باشد. در این صورت به همه چیز احساس تعلق می کنید و فکر می کنید دنیا فقط برای شما شکل گرفته است؟

شبه فلز بودن از وجودتان به کل خط خورده است چون هرگز نمی توانید ویزگی های متفاوت را با هم داشته باشید .آری! از هر چه آب زیر کاه بودن است مبّرا هستید و به همین علت بسیار رک گویید.
در کل شما شخصی پرانرژی، موفق، پایبند، وفادار، خوش بین، حسادت طلب و قدرت طلب هستید.

5/5 - (298 امتیاز)

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

User Rating: 4.41 ( 4 votes)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا