طنز شیمی

فال و طالع بینی متولدین شهریور از نگاه و زبان شیمی

فال و طالع بینی از نگاه و زبان شیمی

فال شیمی و طالع بینی افراد و متولدین ماه شهریور از زبان و دیدگاه شیمی، کسانی که متولد شهریور هستند وفادارترین عنصر در ترکیبات شیمیایی می باشند و همیشه و به نمک هایی ختم می شود که شکستن آن را مطمئنا باید در خواب دید. اما در عین حال خیلی دیر حاضر به پیوند برقرار کردن هستید و بیشتر متولدین این ماه چون نئون حاضر به ترکیب شدن نیستند .به همین خاطر است که تعداد انسان های مجرد متولد شهریور زیاد است. در ادامه از جم شیمی فال شیمی شهریور ماه را مطالعه نمایید.

اگر شما در این ماه به دنیا آمده اید الحق و الانصاف مانند نئون نجیب و آرام هستید و شرم و حیای شما، خیلی زود نظر دیگران را به خود جلب می کند ولی برانگیختن احساساتتان چون ذوب کردن نمک احتیاج به دما و فعالیت زیادی دارد. اگر چه طبع شما آرام است، ولی در عین حال،برخی اوقات چون آتشفشان خروش می کنید و یک سرزمین را در ماگمای خشم خود می سوزانید . شما باید بیشتر مواظب عصبانیتتان باشید، چون گاه بسیار پر خطر می شود.

قابل توجه است که چندین عنصر از دسته ی اکتینید ها، که به پرتوزایی معروفند در وجودتان به فراوان یافت می شود که این باعث پرتوزایی و ایثار زیادتان است. به طوری که خودتان را از یاد می برید و هسته وجود خود را، تنها به خاطر دیگران رو به نابودی می گذارید.که این ها همه و همه به خاطر قلب پر محبت شماست.شما همیشه طرفدار اصلاح طلبی هستید و هر عنصری که باشید، میل به کامل کردن الکترون های لایه ی والانس و ظرفیت و رسیدن به آرایش الکترونی گاز نجیب دارید. در هر حال همیشه به سوی کمال در حرکت هستید. به همین خاطر هم از دیگران فرو گذار نمی کنید و خیلی مواقع از آن ها انتقاد می کنید

روح شما اشباع از دقت است و باعث حواس جمعی شما می شود .در ضمن وسواس نیز در وجودتان حل شده است .به همین علت چه در لباس پوشیدن چه در خرید و چه در مرتب کردن اتاق ها ،دقت و وسواس فراوان نشان می دهید و از کثیفی بیزارید .براستی که کسی نمی داند این خواص ها از چه ترکیباتی سرچشمه گرفته است، ولی مسلما در پشت هر یک از خصوصیات، عنصر و ترکیبی وجود دارد که هنوز از کشف آن عاجز اند شاید شما روزی آن ترکیبات ناشناخته را به ثبت رسانید !

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

رای کاربران: 3.55 ( 5 رای)
امتیاز: 5.0/5 از 2 رای.
لطفا صبر کنید...
برچسب ها
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا