طنز شیمی

فال و طالع بینی متولدین دی از نگاه و زبان شیمی

فال و طالع بینی از نگاه و زبان شیمی

فال شیمی متولدین دی بر اساس دیدگاه و زبان شیمی عنصر وجود این افراد خاک می باشد. قدرت این افراد قابل ستایش است. شما مانند یک اسید قوی همه چیز رادر خود حل می کنید و همه را مجبور به اطاعت و فرمانروی می کنید. پادشاهان زیادی متولد این ماه بوده اند و شما هم در حال حاضر یک حاکم قوی هستید. عنصر وجود شما خاک هست وخاک مسلمآ سرشار از فلزات قلیایی خاکی است.
شیمیدانهای زیادی معتقدند که باریم در وجودتان بیشتر از عناصر دیگر است که این نشانگر فعالیت خوب شما در زمینه ی زندگی و دوست یابی است.که البته اگر با نافلزات روبرو شوید پیوندی محکم به وجود می آورید و در هر حال در ازدواج موفقید .اما در خاک وجود شما عناصر زیادی وجود دارند به همین علت شما قادر نیستید احساسات واقعی خود را نشان دهید بلکه این احساسات تنها در قلب شما یافت می شود و بس!

شما مانند باریم منظم هستید و نظم و انضباط شما معمول دیگران را به تعجب وا می دارد. از تعریف و تمجید دیگران لذت می برید، هر چند این لذت را انکار می کنید. در نظر مردم خونسرد مانند خاک هستید ولی در واقع در وجودتان هزاران واکنش گرما اتفاق می افتد که نتیجه اش شور و محبت بسیار شماست. متولدین جدی اندکی مغرور و لجباز هستند چون معتقدند نظراتشان بی عیب و نقص است که واقع همین گونه است.

شما مانند فلز واسطه ی نقره جذاب، زیبا، شیک پوش هستید و به همین علت خیلی ها را به خود جذب می کنید. در عین حال ترس از آینده محلول در افکار شما شده است که باید حتما راهی برای جدا کردنش بیاید چون شما با افکار همه جانبه ی خود هرگز نیازی به ترس نخواهید داشت .شما در هر حال موفقید!

در بعضی مواقع از سال همانند گازهای نجیب، گوشه گیر، ساکت و منزوی می شوید و گاهی اوقات دچار بیماری نا امیدی می شوید ولی آن هم گذرا است.

4.8/5 - (54 امتیاز)

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

User Rating: 4.86 ( 4 votes)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا