طنز شیمی

فال و طالع بینی متولدین خرداد از نگاه و زبان شیمی

فال و طالع بینی از نگاه و زبان شیمی

طالع بینی و فال شیمی متولدین ماه حرداد از زبان و نگاه شیمی در ادامه از جم شیمی مطالعه نمایید. در کل وجود کسانی که در این ماه متولد شده اند از عناصر گوناگون است
چه بسا که هنوز بسیاری از آن عناصر کشف نشده اند. متولدین این ماه رفتارهای گوناگون و بدون استمراری دارند که همین باعث جذابیت آنها می شود. برخی شبه فلز بودن را به این دسته از انسان ها نسبت داده اند .چون هیچ وقت نمی توان معین کرد که فلز هستند یا نافلز . ولی آن ها ممکن است گاه مانند گاز نجیب، آرام و متین، گاه مانند فرانسیم پر جنب و جوش و گاهی مثل هیدروژن عجیب و غریب جلوه می کنند. که نهایتا شیمیدانها به این نتیجه ر سیدند که زاده ی خرداد در هیچ خانه ای از جدول تناوبی به طور مطلق قرار نمی گیرد.

اگر شما متولد جوزا هستید بدون شک در بیشتر موارد شاد و سرزنده با بالا هستید و در ضمن اگر تشعشعات محبت به کرات در شما دیده می شود .تمایل به استقلال با غلظت بالایی در روحتان حل شده است .و بدین علت است که از نصیحت و دستور به شدت نفرت دارید.

IQ بالا و هوش سرشار یکی از خصوصیات بارزتان است که در لحظه ی اول آشنایی، از شما به دیگران تشعشع می شود.شما در نظر دیگران بسیار هیدروژن صفت هستید. یکی از این خصوصیات هیدروژنی آن، تمایل به دعواست. حتی اگر خودتان دعوا و جر و بحث نکنید ،حاضرید با یک بسته تخمه و چیپس جرو بحث دیگران را تماشا کنید. فعالیت ترکیبی شما بالاست که از این امر مانند سزیم ،با دیگران سریع رابطه بر قرار می کنید.حتی هزاران دوست هم شما را ارضا نمی کند و به همین خاطر هست که بیشتر مردان متولد خرداد دو زنه هستند. در هر حال چیزی که واضح است این است که اسید و جوشش پیوندهای شما را با هیچ بازی نمی توان خنثی کرد. یعنی تنهایی برایتان محال است. محلول عجیب روحتان عاری از حسادت است و این یکی از ویژگی های جالبتان است.

در کل شما عاشق تحول، باهوش ،خوش صحبت و مهربان هستید.

4.9/5 - (57 امتیاز)

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

User Rating: 2.29 ( 5 votes)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا