طنز شیمی

فال و طالع بینی متولدین اسفند از نگاه و زبان شیمی

فال و طالع بینی از نگاه و زبان شیمی

فال شیمی شیمیدانهای متولد اسفند بر اساس طالع بینی، عنصر وجود آن ها از آب می باشد. از این نظر بسیار به فلزات واسطه شبیه هستید و می دانید با هر کس چگونه به بهترین نحو برخورد کنید. بسیاری از متولدین اسفند به اکتینیدها شبیه می باشند و پرتوهای عشق را از اعماق وجود به طرف دیگران ساطع می کنند. شما بسیار احساساتی هستید به طوری که اگر قلبتان بشکند مانند اورانیوم چنان انفجار سنگینی به بار می آورید که زمین را به لرزه وا می دارد.

البته پرتوزایی زیبای شما به هیچ کس اجازه ی شکستن قلبتان را نمی دهدو باعث می شود همه رابه سوی خود جلب کنید. بیشتر شاعران یا نقاشان متولد ماه حوت بوده اند و آرامش و صبوری خود را به هنر گره می زنند. بله، هنر هم طریقه ای از پرتوزایی این انسان ها می باشد که همه را به تحسین وا می دارد.

یکی از خصوصیات بارز شما استحکام در پیوندهای دوستی است به طوری که عده ای معتقدند بنیاد شما سرشار از فلزات قلیایی است. شما به راحتی با دیگران پیوند دوستی برقرار می کنید و نمکی به وجود می آورید که نیروی زیادی برای شکستن آن لازم است. در نتیجه میل ترکیب پذیری زیادی دارید به طوری که هیچ کس را دشمن خود نمی دانید. عده ای معتقدند که متولد اسفند یک آهنربای به تمام عیار است که خاصیت جذب کنندگی فراوان دارد و مانند آب چنان مهربان و صبور است که سنگ صبور همه است.

شما را به تنهایی نمی توان یافت بلکه در اکثر اوقات به صورت ترکیب با عناصر دیگر ظاهر می شوید .در هر حال شما یک فرانسیم به تمام معنا هستید و وجود شما وقتی معنا دارد که پیوند برقرار کنید.به  همین علت است که به دیگران متکی هستید و روی پیوندها حساب باز می کنید.

5/5 - (200 امتیاز)

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

User Rating: 2.75 ( 2 votes)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا