طنز شیمی

فال و طالع بینی متولدین اردیبهشت از نگاه و زبان شیمی

فال و طالع بینی از نگاه و زبان شیمی

فال شیمی متولدین اردیبهشت ماه بر اساس مفاهیم و زبان شیمی در ادامه از جم شیمی مطالعه نمایید. در کل کسانی که در اردیبهشت ماه متولد شده اند آرام، مهربان، شکیبا، موفق، عاشق موسیقی هستید. زاده ی اردیبهشت ماه ،فردی مهربان ،صبور و با تحمل و با قلبی به بزرگی عدد آووگادرو است. او شباهت عجیبی به عناصر پرتوزا دارد و دائما در حال ساطع کردن محبت به اطرافیان است.
معمولا آرام، خونسرد و ساکت است اما اگر در معرض شکستن غرور و یا تحقیر دیگران قرار بگیرد ،مانند هیدروژن در مجاورت اکسیژن انفجاری عظیم راه می اندازد. اگر شما متولدین این ماه هستید از نصیحت بیزارید .همان گونه که خودتان اهل نصیحت کردن و موعظه کردن نیستید. شما در بیشتر مواقع مانند عناصر واسطه هستید و خیلی مواقع نیمه پر شدن هم شما را ارضا می کند. در هر صورت هرگز غر نمی زنید و از زندگی ناله نمی کنید و بلکه بر عکس باپشت کارتان آن را به دلخواه خود در می آورید. شمَ اقتصادی به صورت خاص با درصد بالایی در وجودتان یافت می شود. به همین علت است که برای بیشتر کارهای خود برنامه ریزی دقیقی دارید. در کارهایتان موفق هستید و با دیگران صمیمی و در بعضی موارد کنترل خود را از دست می دهید و در این مواقع است که اورانیم شما در معرض بمباران نوترونی قرار می گیرد.

هشدار : از افراد خود رای و ایرادگیر به شدت دوری گزینید. زمین دوست ندارد از انفجارتان نابود شود. اما بیشتر مواقع حاضرید مثل فسفر اکسید شوید. بسوزید تا به دیگران پرتوهای الطاف خود را نشان دهید به همین خاطر در دست و دلبازی نمونه ای کامل هستید .شما عاشق موسیقی هستید. نمی توان گفت چه عناصری در شکل گرفتن این علاقه نقش داشته اند.
تجربه نشان داده است که زیاد با اکسیژن پیوند برقرار نمی کنید و به همین علت در بعضی موارد همچون گاز نجیب استوار هستید و بدین ترتیب است که در تحمل و صبر نمونه اید و یک انسان نجیب یا به قول فرنگی ها جنتلمن به تمام معنایید .

در کل شما آرام، مهربان، شکیبا، موفق، عاشق موسیقی هستید.

4.9/5 - (228 امتیاز)

امتیاز کاربران

مفید بودن مطلب

User Rating: 4.24 ( 4 votes)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا