آموزش نرم افزار شیمی

دانلود راهنمای فارسی استفاده از دستگاه اسپكتروفتومتر Aquarius 9000 Series

دانلود راهنمای استفاده از دستگاه اسپكتروفتومتر Aquarius 9000 Series

راهنمای فارسی استفاده از دستگاه اسپكتروفتومتر مدل Aquarius 9000 Series به صورت جامع و کامل همراه با بررسی تک تک اجزا و قطعات دستگاه طیف سنجی در ادامه از جم شیمی دانلود نمایید. مراحل نصب و راه اندازی دستگاه اسپكتروفتومتر جهت انجام آزمایش اسپكتروفتومتری و همین طور مراحل نصب پرینتر به دستگاه و نکات مهم قبل از شروع به کار دستگاه اسپكتروفتومتر به زبان فارسی برای کاربران شرح و آموزش داده شده است.

دستگاه برای کار با 230 ولت تنظیم شده است. اگر دستگاه با 115 ولت کارکند، ولتاژ بایستی از قسمت پشت دستگاه تنظیم گردد. – کلید پاور در پشت دستگاه می باشد. پس از روشن کردن دستگاه به طور روتین تست اتوماتیک دستگاه شروع می شود و سپس تمام LED کلیدهای دستگاه روشن و بعد خاموش می شوند. پیغام کالیبره شدن دستگاه ظاهر می شود. ابتدا کالیبراسیون داخلی موتورها و دتکتورها انجام می شود. در طول مدتی که لامپ دوتریوم در حال گرم شدن است اندیکاتور “D2” روشن و خاموش می شود. وقتی که لامپ تثبیت شود به طور دائم نشان داده می شود. پس از آن کالیبراسیون طول موج انجام می شود.
معرفي دستگاه :
درپشت دستگاه كانكتورهاي مختلفي وجود دارد كه در صورت داشتن قطعات جانبي (Accessory ) مورد استفاده قرار مي گيرد . پورت پارالل 25 پين مخصوص پرينتر و پورت سريال جهت نرم افزار استفاده مي شود . همچنين پشت دستگاه چهار فيوز براي لامپ ويزيبل ، دو تريم ، پاور دستگاه و برد لاجيك تعبيه شده است .

برای دانلود راهنمای فارسی استفاده از دستگاه اسپكتروفتومتر Aquarius 9000 Series روی لینک های دانلود کلیک کنید.

5/5 - (176 امتیاز)

امتیاز شما

مفید بودن مطلب برای شما

User Rating: 5 ( 1 votes)
لینک های دانلود
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا