جملات زیبای شیمی

دعای یک شیمیست در قالب الهی نامه شیمی

دعای یک شیمیست در قالب الهی نامه شیمی
دعای یک شیمیست در قالب الهی نامه شیمی

الهی نامه یک شیمیدان در قالب جملاتی با مفاهیم شیمی را در ادامه از سایت جم شیمی مطالعه نمایید.

“الهی نامه شیمی”
خدایا تک الکترونی هست در مدار معصیت، مرا از معصیت به تراز اصلی کمال بازگردان و به هسته معرفت نزدیک کن.الهی مرا ثابت قدم کن تا همچون سزیم کمترین میل را به گرفتن الکترونگاتیوی گناه داشته باشم.الهی قلبم را حرم امن خودت کن تا اوربیتال خالی قلبم به دست شیطان هوی و هوس نیفتد و مثل نیتروژن، اکسیژن، فلوئور و نئون همیشه غیربرانگیخته در برابر محرمات باشم.الهی کاش غمهای دلم در زلال اشکهایم همچون نیترات در آب حل شود.خدایا کاری کن که همیشه در گرمای راز و نیاز با تو سوختن کامل را داشته باشم.خدايا عظمت رادرنگاه من درخواص شدتي ايمان افرادقرارده،نه درخواص مقداري آنها.

خداوندا!الكترونگاتيويته قلبم رابراي جذب رهنمودهايت و شناخت اهدافم روز به روز بيشتر بگردان تا اسيد گناهان و معصيت ها و ناخالصی های فراوانم با باز مغفرت و بخشش تو خنثي شود!

الهي!تار و پود قلب و روحم را براي عبور پاكي ها و زيبايي ها رسانا كن!

خداوندا!قدرتي به من عطا كن كه در تمام طول زندگيم نه مانند هیدروژن تك و تنها باشم، نه مانند گازهاي نجيب بي اثر باشم و نه مانند عناصر واسطه چند رنگ و چند ظرفيت!

نور وجودت را مانند پرتوزايي اكتينيدها در جدول تناوبي روحم احساس كنم.

الهي!اي كاش برآيند نيروهاي خوبي وجودم از گناهانم بيشتر شود تا بتوانم پيوندي پايدار با تو تشكيل دهم. سعادتي به من عطاكن كه مانند فلز بخشندگي كنم نه مانند نافلز گدايي كنم!!!

الهی آمین

 

4.9/5 - (119 امتیاز)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا