معرفی کتاب شیمی

دانلود کتاب شیمی در قرآن

دانلود کتاب شیمی در قرآن شیمی در قرآن، از مجموعه کتاب های اعجاز علمی در قرآن (۱)
نویسنده : حمیده فیض آبادی – حسین پناهی
ناشر : فیض دانش
اعجاز علمی قرآن به معنی مسائل علمی مطرح شده در قرآن است که دارای تمام ویژگی های معجزه باشد. با توجه به این تعریف، از آن جا که مسایل علمی توسط بشر قابل رد یا اثبات است، پی بردن به آن ها جنبه فوق بشری ندارد و معجزه به شمار نمی رود. آن چه از یک کتاب آسمانی انتظار می رود ارائه برنامه ای هدایتی برای زندگی است نه بیان مسائل علمی. مگر آن جا که طرح این مسائل در خدمت این هدف باشد. بر همین اساس، قرآن برای توجه دادن انسان به عظمت کتاب آسمانی، بعضی مسائل علمی را در لا به لای آیات و سوره های خود بیان کرده که بشر مدت ها بعد از نزول قرآن به آن ها پی برده است

تقدیم به

و ان لیس للانسن الا ما سعی(نجم/۳۹)
به راستی که پاداش ما، به اندازه ی زحمات ماست.
تقدیم به ساحت مقدس منجی عالم بشریت صاحب الزمان
و
به آنکه نوشتن آموخت عرض ادب می کنم‑
و
تقدیم به روح متعالی شقایق های همیشه سرخ این مرزوبوم

به نام خدا
انتشارات فیض دانش برآن است که کتاب های در زمینه های:
کتب کمک آموزشی، ادبی، تربیتی، روانشناسی، کودک و نوجوان، فلسفه، کتب دانشگاهی و کامپیوتر منتشر نماید. بانیان این انتشارات از معلمین سابق و متعهد به امر آموزش و پرورش می باشند که با هدف یاری رسانیدن در جهت مساعدتر شدن زمینه های رشد علمی و شخصیتی جوانان و نوجوانان این سرزمین، این وظیفه ی انسانی را به عهده گرفته اند تا در ادامه ی اهداف فرهیختگان از جان گذشته ای که در این راه همه ی هستی خود را هدیه نمودند؛ گامی شایسته برداند.
بدین سبب تمامی کتابهای منتشر شده با نام فیض دانش را به روح متعالی و پاینده ی این عاشقان بی دریغ تقدیم می نماییم؛ باشد که نام راهشان برای همیشه پایدار و جاویدان بماند.

انتشارات فیض دانش
(حمیده فیض آبادی )

4.6/5 - (15 امتیاز)
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا