نرم افزار های تخصصی شیمی

دانلود Chemical Reactivity 4.0.2 نرم افزار پیش بینی واکنش های شیمیایی خطرناک

دانلود Chemical Reactivity 4.0.2 نرم افزار پیش بینی واکنش های شیمیایی خطرناک
دانلود Chemical Reactivity 4.0.2 نرم افزار پیش بینی واکنش های شیمیایی خطرناک

Chemical Reactivity نرم افزاری رایگان و ساده است که توسط پایگاه داده قدرتمند خود در زمینه مواد شیمیایی و مخلوط و اطلاعاتی نظیر خطرات مواد، نوع واکنشهای شیمیایی با هوا، آب و دیگر مواد یا عوامل تاثیرپذیر بر آنها، اقدام به پیش‌بینی و برآورد ریسک‌پذیری شرایط کرده و اطلاعات جامعی را در قالب استانداردهای صفحه گسترده در اختیار شما قرار می‌دهد. این نرم افزار که از سایت جم شیمی دانلود می کنید خواص شیمیایی یک ماده به مجموعه ویژگی‌هایی که تمایل یا عدم تمایل آن ماده را برای شرکت در یک تغییر شیمیایی بیان می کند اطلاق می‌شود

این واکنش در شرایط خاص می‌تواند تشدید شده و سبب بروز حوادث و خطراتی نظیر آتش‌سوزی یا تولید گازهای سمی از انجام واکنش های ناخواسته شود. از این رو در صنایع شیمیایی با پیش‌بینی خطرات احتمالی مواد شیمیایی و مخلوط و به منظور جلوگیری از ایجاد موقعیت های اضطراری و کاهش میزان ریسک‌پذیری، سعی در پیاده‌سازی راهکار یا شرایط مناسب مواد می‌کنند. با استفاده از این نرم افزار می توانید دو یا چند ماده را انتخاب کنید وخطرات واکنش آنها با هم را مشاهده نمایید دانلود نرم افزارChemical Reactivity ورژن 4.0.2 پیش‌بینی واکنش های خطرناک از سایت جم شیمی را به شما علاقه مندان شیمی توصیه می کنم.

این نرم افزار به بررسی مخلوط های مواد شیمیایی می پردازد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید دو گروه ماده شیمیایی مثل الکل ها و اسید ها را انتخاب کنید و نتایج و خطرات مخلوط کردن آن ها را مشاهده کنید.

برای دانلود Chemical Reactivity 4.0.2 نرم افزار پیش بینی واکنش های شیمیایی خطرناک روی لینک های دانلود کلیک کنید

4.9/5 - (232 امتیاز)

امتیاز شما

مفید و کاربردی بودن نرم افزار

User Rating: 4.7 ( 2 votes)
لینک های دانلود
منبع مطلب

منبع:جم شیمی

حجم:28 مگابایت

به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا