شیمی تجزیه

دانلود جزوه روش های نوین آنالیز مواد

دانلود جزوه روش های نوین آنالیز مواد

جزوه روش های نوین آنالیز مواد و ترکیبات شیمیایی که تمامی متدهای جدید و کاربردی در زمینه آنالیز مواد شیمیایی را همراه با شرح و حل مثال های مختلف شرح و بررسی کرده است را در ادامه از جم شیمی دانلود نمایید. جزوه روش های آنالیز مواد در شیمی شامل 98 صفحه، کامل و جامع مبانی، اصول، روش ها و تکنیک های آنالیز مواد آموزش داده است. این جزوه برای دانشجویان، اساتید و علاقمندان در شاخه شیمی تجزیه به مبحث فراگیری تکنیک ها و روش های نوین آنالیز مواد پیشنهاد می شود. در این جزوه به بررسی مقدمات و کلیات طیف سنجی و برخی از ارتباط های علم طیف سنجی با فیزیک نیز پرداخته شده است.

فصل اول کتاب به بررسی روش های کروماتوگرافی و ارزیابی خاصیت الکتریکی مواد، روش های نمونه گیری و نمونه برداری تصادفی پرداخته است. در ادامه مباحثی مانند حساسیت کالیبراسیون، حد تشخیص، تعریف LOQ و… مورد بررسی قرار گرفته است.

فصل دوم جزوه در مورد اندازه گیری های طیف سنجی های شیمیایی مانند IR، فلوئورسانس اتمی، جذب نور، ضریب خاموشی و… می باشد. قابل ذکر است که این جزوه توسط سرکار خانم ملیکا ملک آرا تهیه شده و از طرف ایشان برای جم شیمی ارسال شده است که از همین جا یک بار دیگر از محبت و زحمات ایشان کمال تشکر و قدردانی داریم.

برای دانلود جزوه روش های نوین آنالیز مواد روی لینک های دانلود کلیک کنید.

4.9/5 - (12 امتیاز)
منبع مطلب

تهیه و تنظیم توسط: سرکار خانم ملیکا ملک آرا مدرس شیمی

به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا