خبر

حذفیات شیمی نظام جدید کنکور 99 + امتحان نهایی دوازدهم

حذفیات شیمی نظام جدید کنکور 99 + امتحان نهایی دوازدهم

حذفیات شیمی نظام جدید برای کنکور 99 و همین طور حذفیات کتاب شیمی دوازدهم برای امتحان نهایی خرداد 99 شیمی 3 پایه دوازدهم که از سوی سازمان سنجش کشور و مرکز سنجش و پایش تحصیلی وزارت آموزش و پروزش اعلام شده است را در ادامه از جم شیمی مطالعه و دانلود نمایید.

حذفیات شیمی نظام جدید کنکور 99

در کنکور 99 تست های شیمی دوازدهم از صفحه 1 تا صفحه 100 طرح خواهند شد و از صفحه 101 تا انتهای کتاب هیچ تستی حتی بصورت انتخابی و اختیاری هم طرح نخواهد شد.

حذفیات شیمی دوازدهم امتحان نهایی خرداد 99

 در امتحان نهایی شیمی 3 پایه دوازدهم خرداد 99 از صفحه 1 تا صفحه 100، 16 نمره سوال طرح خواهد شد. برای 4 نمره باقیمانده دو نوع سوال طرح خواهد شد. یکی از همان صفحات 1 تا 100 و دیگری از صفحه 101 تا انتهای کتاب شیمی دوازدهم. دانش آموزان می توانند با اختیار خود با یکی از این 4 نمره به نمره 20 برسند.

چند نکته مهم:

1- از تمرینات دوره ای آخر فصل4، سوالاتی که مربوط به کاتالیزگر، انرژی فعال سازی، نمودار پیشرفت_زمان (سوال 1، 2 و 4) امکان طرح تست و سوال در کنکور 99 و امتحان نهایی وجود دارد.

2- در کنکور 99 همه تست های نظام جدید یکسان خواهد بود و این حذفیات شامل پشت کنکوری های نظام جدبد هم خواهد بود (تا الان هیچ صحبتی از تفکیک نظام جدیدهای پشت کنکوری با کنکوری های امسال نشده و بعید است این کار صورت بگیرد چون در این صورت بعدها همتراز کردن این دو دسته کار دشواری خواهد بود)

4.8/5 - (166 امتیاز)
منبع مطلب

سازمان سنجش و مرکز سنجش و پایش تحصیلی

به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا