بیوشیمی

دانلود جزوه بیوشیمی کربوهیدرات ها و متابولیسم

دانلود جزوه بیوشیمی کربوهیدرات ها و متابولیسم
دانلود جزوه بیوشیمی کربوهیدرات ها و متابولیسم

جزوه بیوشیمی مبحث کربوهیدرات ها و متابولیسم شامل آموزش جامع و کامل و نکته به نکته مفاهیم پایه و اساسی بیوشیمی کربوهیدرات ها همراه با حل و بررسی انواع شکل و مکانیسم و متابولیسم های مهم در یک فایل PDF تایپ شده و کامل در 30 صفحه دانلود نمایید. دانلود و مطالعه این جزوه ارزشمند و کامل و کنکوری بیوشیمی به دانشجویان و اساتید شیمی توصیه می کنیم.

كوآنزيم های احياء كننده NADH و FADH2 که در جریان چرخه T.C.A آزاد می شوند و به علت دارا بودن جفت الکترون درصد قابل ملاحظه ای از انرژی آزاد شده از گلوكز را در بردارند. اين دو تركيب با وارد شدن در سيستم انتقال سرانجام الكترون های خود را به اكسيژن می دهند و آب می سازند. زنجيره يا سيستم انتقال الكترون شامل يک سری واكنش های اكسيداسيون و احياء است كه در طی آن مولكول دهنده الكترون اكسيد شده و مولكول گيرنده الكترون احياء می شود.

تركيبات و بخش هايی كه در سيستم انتقال الكترون شركت می كنند شامل مجموعه آنزيم هايی و يک سری عوامل انتقال دهنده الكترون هستند كه در غشاء درونی ميتوكندری قرار دارند. اين مجموعه به طور هماهنگ الكترون ها را به يكديگر انتقال می دهند تا در انتها که به پذیرنده اصلی که اکسیژن است داده شود.

برای دانلود جزوه بیوشیمی کربوهیدرات ها و متابولیسم روی لینک های دانلود کلیک کنید.

امتیاز شما

مفید و کامل بودن جزوه

رای کاربران: 4.12 ( 3 رای)
امتیاز: 3.8/5 از 5 رای.
لطفا صبر کنید...
لینک های دانلود

رمز فایل: www.jamshimi.ir

دانلود جزوه بیوشیمی کربوهیدرات ها و متابولیسم با حجم 18.4 مگابایت

 

 

منبع مطلب

تهیه و تنظیم: استاد نوریان سرور

برچسب ها
به کانال بزرگ تلگرام جم شیمی بپیوندید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا